Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
З 11 по 13 вересня 2019 року в конференц-залі готелю Park Inn by Radisson м. Київ відбувся триденний тренінг для співробітників та партнерів громадських центрів сприяння доступу до правосуддя (ГЦП) «Розвиток громадських центрів сприяння доступу до правосуддя в Україні».
Програма USAID “Нове правосуддя» розробила та провела даний тренінг у співпраці з Центром судових інновацій, американською неприбутковою організацією з м. Нью Йорк, яка є одним з найбільших виконавців проектів заснування та розбудови громадських центрів правосуддя у США.
Тренінг пройшов за участю керівника Програми USAID Девіда Майкла Вон “Нове правосуддя»
викладачів:
- Почесного Алекса Калабрезе (суддя Верховного Суду штату Нью Йорк, головуючий суддя Громадського центру правосуддя Red Hook, Бруклін, Нью Йорк)
- Вівіани Гордон (заступниця директора Громадського центру правосуддя Red Hook)
- Даніель П’юг-Маркі (директорка з питань судової освіти та лідерства Центру судових інновацій, Нью Йорк
- Джо Барретт (планувальник програм Центру судових Інновацій)
- Ірини Войтюк (експертка Програми USAID “Нове правосуддя» з питань альтернативних методів вирішення спорів та розбудови громадських центрів)
- Олени Матвійчук (експертка Програми USAID “Нове правосуддя» з питань розбудови громадських центрів),
контактної особи в офісі Програми USAID “Нове правосуддя» Томаса Вертелецького
та учасників заходу: співробітників та волонтерів існуючих громадських центрів правосуддя, представників громад, органів місцевої влади, судів та неурядових організацій, які розглядають можливість створення громадських центрів правосуддя у 2019-2020 роках.
У даному тренінгу також взяли участь голова Ічнянського районного суду Чернігівської області Т.В. Карапиш та заступник керівника апарату Ічнянського районного суду О.М. Шило
Учасники вищевказаного тренінгу отримали практичні навички щодо дослідження правових потреб громади; роботи з волонтерами; розробки та проведення заходів правової просвіти громадян; визначення справ для альтернативного вирішення спорів; оцінювання роботи громадського центру та інші. Брали активну участь у вирішенні практичних завдань та як переможці були нагороджені подарунками від організаторів та викладачів тренінгу,
а також отримали сертифікати Програми USAID “Нове правосуддя».
Дякуємо організаторам та викладачам за змістовний та цікавий тренінг, адже навчання та співпраця дають позитивні результати та незабутні спогади!