Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Наказ про очищення влади

 
ІЧНЯНСЬКИЙ     РАЙОННИЙ     СУД    ЧЕРНІГІВСЬКОЇ     ОБЛАСТІ
16700 м. Ічня вул. Г. Коваля, 10 тел/факс 8 (04633) 2-15-58
 
  
Н А К А З
( з особового складу)
 
 28 листопада 2014 року                               м.Ічня                                         91/2
 
Про організацію проведення
перевірки відповідно до Закону
України «Про очищення влади»
стосовно суддів Ічнянського районного
суду Чернігівської області.
 
            На виконання вимог Закону України «Про очищення влади», відповідно до ст..24 Закону України « Про судоустрій і статус суддів»,порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон,передбачених ч.ч.3,4 ст.1 Закону України «Про очищення влади»,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014р. № 563 та плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»,,затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 1025-р,
         НАКАЗУЮ:
 
1.Встановити дату початку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч.ч.3,4 ст.1 Закону України «Про очищення влади»,стосовно суддів Ічнянського районного суду Чернігівської області – 01 грудня 2014 року.
2.Відповідальним за проведення перевірки визначити керівника апарату суду Сизоненко Н.В.,яка організовує кадрове діловодство в суді.
3.Суддям Ічнянського районного суду Чернігівської області у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати керівнику апарату суду власноручно написану заяву про те,що до них застосовується або не застосовуються заборони,визначені ч.ч. 3,4 ст.1 Закону України «Про очищення влади»,та дали згоду на проходження перевірки й оприлюднення відомостей щодо них відповідно до Закону ( додатки 1 і 2 до цього наказу)
4. Керівнику апарату суду Сизоненко Н.В.
1) У день видання цього наказу довести його до відома суддів Ічнянського районного суду Чернігівської області
2) Організувати прийняття від суддів Ічнянського районного суду Чернігівської області власноручно написаних заяв про застосовуються або не застосовуються заборони,визначені ч.ч. 3,4 ст.1 Закону України «Про очищення влади»,, згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них ( додатки 1 і 2 до цього наказу).
3) Протягом трьох днів після одержання відповідних заяв забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Ічнянського районного суду Чернігівської області інформації про початок проходження перевірки судді, копії його заяви та декларації ( крім відомостей,що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).
4) Забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Ічнянського районного суду Чернігівської області у день його видання.
5) Контроль за виконання наказу залишаю за собою.
 
 Голова Ічнянського районного
 суду Чернігівської області:                                                               Т.В.Карапиш